Njoftim

Njoftim

Kandidatët që duhet të paraqiten në orën 9:00 të datës 29.06.2020, në adresën: Qendra e Formimit dhe Kualifikimit Profesional të Gardës së Republikës, Mullet, Tiranë, të veshur me uniformë sportive dhe atlete janë:

 

1 Eno Jança
2 Edvin Fatos Vllaçaj
3 Andrea Gjovalin Shqalshi
4 Kristi Edmond Haka
5 Klotilda Ardian Rica
6 Endri Qemal Kodra
7 Arbër Arben Çela
8 Arbër Enver Gurguri
9 Enis Beqiraj
10 Rei Flamur Nelaj
11 Kevin Haluli
12 Hamdi Skënder Taku
13 Andrea Dashamir Lleshi
14 Kledjan Frang Seferaj
15 Geraldo Gjon Macaj
16 Xheni Murat Xibraku
17 Renaldo Alfons Doda
18 Gëzim Murat Lapraku
19 Klajdi Enver Sina
20 Elvi Gafur Isufi
21 Adrias Sokrat Lazaj
22 Gazmir Abaz Lila
23 Klaudio Hoxha
24 Hygert Selamet Lamaj
25 Rodens Andreas Porja
26 Eglantina Avni Çerri
27 Evalino Aleksandro Çaçi
28 Jurgen Ajet Arapi
29 Xhuliana Bafti Dafku
30 Enea Genci Benga
31 Sokol Petrit Kaci
32 Ergys Ilir Gaci
33 Mateo Ali Muça
34 Laert Fatmir Jahi
35 Aleko Ilia Koça
36 Andi Bajram Nela
37 Joni Çaushllari
38 Eugen Shpëtim Murataj
39 Besjano Gushal Lelaj
40 Emiljan Bashkim Xhepa
41 Dionis Bujar  Xhanaku
42 Erjon Fatmir Zeneli
43 Klaudio Dhimitraq Basha
44 Glorjan Bestri Meta
45 Kleneo Fecor Zeqo
46 Bejtulla Enver Dajti
47 Klajdi Adriatik Muke
48 Ergyst Ardian Spahiu
49 Jani Leonard Vasili
50 Stiljano Dilaver Bejko
51 Monika Murataj
52 Ergest Kamber Axhaj
53 Denaldo Genci Hymeraj
54 Emirjaldo Bashkim Korita
55 Andi Medjat Shkullaku
56 Silvana Kamber Tasha
57 Besmir Albert Dervishaj
58 Klajdi Ilir Metani
59 Ditmir Kapllani
60 Eriseld Lavdërim Kola
61 Erges Ndoc Lalaj
62 Ardit Aleko Zotaj
63 Abdulla Ismet Lila
64 Shkëlzen Piro Ramaj
65 Andi Tomorr Agolli
66 Marius Myrtehak Bregu
67 Elton Baki Beqiraj
68 Aurel Avdyl Beraj
69 Aurel Arben Cani
70 Jetmir Fatmir Krashi
71 Altin Osman Vodha
72 Shpëtim Riza Ajazi
73 Ervin Musa Priska
74 Klaudio Agim Shima
75 Ndriçim Fadil Mema
76 Ferdinand Hodaj
77 Albert Elmir Curri
78 Ina Arben Jaupi
79 Kastriot Ramiz Ismailaj
80 Eduart Durmishi
81 Maringlen Mark Kolmarku
82 Klaudiola Dalip Guma
83 Andi Bashkim  Salla
84 Oligert Lazrit Gjinaj
85 Besmir Veli Metani
86 Sokol Gani Derguti
87 Alfonc Gëzim Kodra
88 Saimir Shyqëri Stafa
89 Edison Tushaj
90 Erald Tresa
91 Megi Beqaj

 

stema

© Garda e Republikës 2020 - Të gjitha të drejtat e rezervuara.